Kirpik Lifting

Kirpik botoks (lifting) uygulaması ile mükemmel yoğun ve dolgun kirpikler yaratıyor.

Kirpik Lifting

Kirpik botoks (lifting) uygulaması ile mükemmel yoğun ve dolgun kirpikler yaratılıyor. Altı etapta gerçekleşen uygulamanın ilk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılıyor. İkinci aşamada kirpiklere uygun kalıplar hazırlanarak kirpikler bu kalıplara yerleştiriliyor. Kişinin istediği şekil verilerek uzatılıyor. Üçüncü aşamada kirpiklere keratin desteği veriliyor. Dördüncü aşamada pigmentlerle rimel görüntüsü veriliyor. Beşinci aşamada ise botoks kolajen ile kirpikler kalınlaştırılıyor ve vitamin ile besleniyor.
Uygulama yaklaşık olarak bir saat sürüyor.
Uygulamayı yaptırmak isteyenler için herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen herkes bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilir.
Uygulama sonrasında kişi kendi doğal kirpiği gibi herhangi bir bakım gerektirmeden kullanmaya devam edebilir. Özenli bakım, uygulamanın kullanım süresini arttıracaktır.
Kalıcılık süresi kişinin kullanımına göre değişiyor. Ancak genelleyecek olursak uygulama süresi 6-8 hafta kadar devam ediyor.
Kirpiklerde herhangi bir deformasyon yaşanmıyor. Aksine kirpik botoksu; lifting keratin bakımına ek bir maddedir, içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maske bulunuyor. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getiriyor. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü yapıyor.